O nás

Jsme rodinná firma OK-Traktory s.r.o.

Firmu OK-traktory a Malotraktory-Bazar jsme založili jako rodinný podnik prodávající malotraktory a příslušenství pro malotraktory.

V roce 2023 jsme získali oficiální zastoupení pro italskou společnost Deleks S.r.l., které se zabývá vývojem a výrobou zemědělské a lesní techniky pro traktory.

OK-traktory se specializuje na prodej příslušenství k malotraktorům a traktorům. Během 10 let se nám podařilo stát lídrem v prodeji příslušenství pro malotraktory. Našimi výmaznými zákazníky jsou dovozci nejlepších značek malotraktorů John Deere, Kioti, Solis, Prodag, Kubota včetně jejich prodejců. Důležitými zákazníky jsou i technické služby měst a obcí. Naše stroje pracují také na státních zakázkách. Významně jsme se podíleli na rekonstrukci hradu Helfštým prostřednictvím firmy Hochtief které jsme dodali potřebnou techniku. Povodí Labe Odry a Vltavy využívají naše mulčovače a jiné stroje. Malotraktory s kabinou pro úklid sněhu jsme dodali do několika horských středisek, firemních areálů a obchodních center. Také malí farmáři, vinaři, sadaři, majitelé lesů jsou s našimi stroji velmi spokojeni. Pro specializované zahradní firmy dodáváme stroje pro úpravu pozemků, ten nejlepší je zakladač trávníku s výsevem.

Velmi pečlivě vybíráme dodavatele pro naše stroje, osobní jednání s majiteli těchto společností nám zajištuje nadstandartní vztahy, rychlé dodávky zboží a vysokou kvalitu vyrobených strojů. Zemědělská, zahradní, lesní a komunální technika je nabízena ve velké sortimentu dle požadavků majitelů traktorů i malotraktorů. Máme největší výběr příslušenství pro malotraktory v České republice.

V našich stránkách najdete nabídku nových malotraktorů značky John Deere.

Díky našim prověřeným dodavatelům máme velmi krátké dodací lhůty. Reklamace zajišťuje proškolený personál. Pro naše zákazníky nabízíme ZDARMA telefonickou podporu.

Bazar-Malotraktorů se věnuje prodeji bazarových japonských traktorů Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi. Malotraktory vybíráme s velkou pečlivostí. Z tohoto důvodu není potřeba naše traktory repasovat nebo opravovat, jsou totiž vždy plně funkční. Před uvedením malotraktoru do prodeje a na předváděcí plochu projde malotraktor ještě jednou důkladnou kontrolou funkčností všech součástí a případné doplnění provozních kapalin. Z provozních a kapacitních důvodů provádíme servis a opravy malotraktorů pouze pro naše zákazníky.

Máme pro Vás v nabídce vždy o něco více počínaje malotraktory s originálním čelním nakladačem za velni nízké ceny až po opravdové speciální traktory s kabinou s klimatizaci nebo pásové traktory s výkonem až 45 HP.

Pokud jste nenašli v naší nabídce malotraktorů v našem bazaru vhodný model určitě nás kontaktujte telefonem +420 603 466 282 nebo Emailem info@ok-traktory.cz a my dle požadavků nabídneme několik modelů k výběru, zároveň doporučíme vhodné příslušenství pro Váš malotraktor.

K malotraktorům dodáváme také kvalitní příslušenství, pro naše malotraktory necháváme vyrábět kvalitní čelní nakladače. Naše malotraktory společně s dodávaným příslušenstvím jsou velmi zajímavým pomocníkem pro práci na poli, zahradě, lese a vinici, jsou také vhodné pro úpravu a úklid obecních pozemků. Máme největší výběr příslušenství k malotraktorům v ČR.