Zakladač trávníku za traktor DFU-160

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Pracovní šířka 160 cm.

Doporučený výkon 35-50 HP

Hmotnost 350 kg.

Dostupnost Skladem v Itálii
Kód: 85
79 900 Kč 66 033,06 Kč bez DPH
Zakladač trávníku za traktor DFU-160
Neohodnoceno
Značka: Deleks

DFU-160 zakladač trávníku pro kompaktní traktory 35-50 HP např. New Holland, John Deere 2-3 Series, Kubota B, Iseki, Yanmar, Solis, Kioti, Mitsubishi, Ferrari, atd. DFU-160 Zakladač trávníku je perfektní stroj pro přípravu hladkého seťového lůžka v jakémkoli typu půdy, včetně těžkých půd a tvrdé hlíny. Je určen pro skleníkové pěstování, přípravu půdy pro výsadbu, záhony a zahrady. Jednorychlostní převodovka s 540 ot./min PTO, řetězový pohon. Dodáváno smontované (kromě 3-bodového závěsu a zadního válce) a namazané, převodovka naplněná olejem.

  

VÝHODY A VLASTNOSTI

Kameny jsou pohřbeny v jednom průchodu, aniž by se museli dvakrát vracet do stejné řady.

Včetně vývodového hřídele CE.

Tříbodový závěs (120 mm) se pohybuje ručně a nevyžaduje k ovládání páky.

Čepele jsou kalené pro maximální pevnost, odolnost a životnost v nejtěžších půdních podmínkách.

Automatický napínák řetězu.

Nastavitelný zadní válec sítě.

Bezpečnostní chrániče CE.

 

Celková šířka 178 cm
Hmotnost  350 kg
Celková výška  90 cm
Požadovaný výkon traktoru  35-50 HP
Uchycení  3 zavěšení kat I a II
Celková délka  123 cm
Přenos síly ozubená kola – řetěz
Pracovní šířka 155 cm
Pracovní hloubka 16-20 cm
Počet nožů 32
Převodovka  Lombarda Ingranaggi 540 ot./min (3 roky záruka)
Velikost balení  185x100x90 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtič pro míchaní podestýlky
Hmotnost: 350 kg
Min. požadovaný výkon: 35-50 HP
Pracovní záběr: 145 cm

Video zakladač trávníku

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.