Vlek sklápěcí za traktor 240 x 140 cm

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Rozměr korby 240 x x140 cm

Hydraulické sklápění na 3 strany.

 

Trojstranné hydraulické vyklápění 3 otevírací strany bočnice 40cm.

Značka nápravy TVZ 50mm rám (MADE IN ITALY).

Oj značky BBM (MADE IN ITALY).

Zadní světla KRAMP (MADE IN THE NIZOZEMSKO).

Pneu 10,0/80 R12 - 40km/h TVS-EUROGRIP.

Otočná opěrná noha. 

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: RM14T3
85 000 Kč 70 247,93 Kč bez DPH
Vlek sklápěcí za traktor 240 x 140 cm
Neohodnoceno
Značka: Deleks

RM-14T3 jednoosý dvoukolový, třícestný sklápěcí přívěs pro traktory 20-70 Hp např. Kubota, Yanmar, Massey Ferguson, New Holland, Antonio Carraro Tigre, John Deere Series 2. Nakládání zeminy, písku, hnojiva, hnoje, potraviny, dřevo, štěrk atd. je jednodušší díky třem 40cm odnímatelným dveřím.

Jedinečný design DELEKS ®  znamená, že se přívěs naklání vertikálně, vlevo a vpravo, aby se maximalizovalo využití. RM14-T3 měří 140 x 240 cm a má hmotnost 1,5 tuny (2,0 tuny s mechanickou nebo hydraulickou brzdou), takže je ideální pro použití na farmě.

 

 

Technické parametry

Hmotnost 380 kg
Výkonový rozsah traktoru 20-70 HP
Min./Max. Uvolňovací tlak 130 - 150 bar
Min./Max. průtok oleje 20-25 l/min
Typ sklápění Hydraulický  na 3 strany
ATM (brzdy/bez brzd) 2,0/1,5 tuny
Úhel sklonu 45°
Výška bočnic 400,0 mm
Čelo Pevný
Zadní bočnice Horní a spodní panty s ručním zámkem
Tloušťka podlahy 2,0 mm
Výška podlahy od země 770,0 mm
Náprava TVZ 50x50 plná lišta
Velikosti kol 10,0/80 R12 – 40km/h TVS-EUROGRIP
Mechanické brzdy Volitelně – ruční brzda
Hydraulické brzdy Volitelný
Extra zvýšení bočnic Volitelné – Výška 600,0 mm
Sklápěcí mechanismus Jednočinný vícestupňový hydr. RAM
Hydraulická hadice (1) S přípojkami 1,2" AGRI, WP-400 bar
Tažné oko BBM
Koncová světla ANO
Velikost korby 1450,0*2450,0 mm
Nosnost s brzdami 1620,0 kg
Nosnost bez brzd 1120,0 kg
Váha táry 380,0 kg
Strany Sklopné a odnímatelné
Velikosti balení 1450*2450*900 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěs za traktor
Hmotnost: 380 kg

Sklápěcí vlek Deleks

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.