Vlek sklápěcí s nadstavbou za traktor 240 x 140 cm

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Rozměr korby 240 x x140 cm

Hydraulické sklápění na 3 strany.

Nástavba sítová 60 cm.

Trojstranné hydraulické vyklápění 3 otevírací strany bočnice 40cm.

Značka nápravy TVZ 50mm rám (MADE IN ITALY).

Oj značky BBM (MADE IN ITALY).

Zadní světla KRAMP (MADE IN THE NIZOZEMSKO).

Pneu 10,0/80 R12 – 40km/h TVS-EUROGRIP.

Otočná opěrná noha. 

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: RM14T3S
95 000 Kč 78 512,40 Kč bez DPH
Vlek sklápěcí s nadstavbou za traktor 240 x 140 cm
Neohodnoceno
Značka: Deleks

RM-14T3 jednoosý dvoukolový, třícestný sklápěcí přívěs pro traktory 20-70 Hp např. Kubota, Yanmar, Massey Ferguson, New Holland, Antonio Carraro Tigre, John Deere Series 2. Nakládání zeminy, písku, hnojiva, hnoje, potraviny, dřevo, štěrk atd. je jednodušší díky třem 40 cm odnímatelným dveřím.

Jedinečný design DELEKS ®  znamená, že se přívěs naklání vertikálně, vlevo a vpravo, aby se maximalizovalo využití. RM14-T3 měří 140 x 240 cm a má hmotnost 1,5 tuny (2,0 tuny s mechanickou nebo hydraulickou brzdou), takže je ideální pro použití na farmě.

 

 

Technické parametry

Hmotnost 380 kg
Výkonový rozsah traktoru 20-70 HP
Min./Max. Uvolňovací tlak 130–150 bar
Min./Max. průtok oleje 20-25 l/min
Typ sklápění Hydraulický na 3 strany
ATM (brzdy/bez brzd) 2,0/1,5 tuny
Úhel sklonu 45°
Výška bočnic 400,0 mm
Nadstavby bočníc sítové 60 cm
Čelo Pevný
Zadní bočnice Horní a spodní panty s ručním zámkem
Tloušťka podlahy 2,0 mm
Výška podlahy od země 770,0 mm
Náprava TVZ 50x50 plná lišta
Velikosti kol 10,0/80 R12 – 40 km/h TVS-EUROGRIP
Mechanické brzdy Volitelně – ruční brzda
Hydraulické brzdy Volitelný
Extra zvýšení bočnic Volitelné – Výška 600,0 mm
Sklápěcí mechanismus Jednočinný vícestupňový hydr. RAM
Hydraulická hadice (1) S přípojkami 1,2" AGRI, WP-400 bar
Tažné oko BBM
Koncová světla ANO
Velikost korby 1450,0*2450,0 mm
Nosnost s brzdami 1620,0 kg
Nosnost bez brzd 1120,0 kg
Váha táry 380,0 kg
Strany Sklopné a odnímatelné
Velikosti balení 1450*2450*900 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěs za traktor
Hmotnost: 500 kg

Sklápěcí vlek Deleks

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.