Rotavátor za traktor s hydraulickým posuvem DFH-IDR-150

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Pracovní šířka 150 cm.

Doporučený výkon 35–60 HP

Hmotnost 360 kg

Hydraulický posuv 33 cm

Dostupnost Skladem v Itálii
Kód: DFH-IDR-150
82 000 Kč 67 768,60 Kč bez DPH
Rotavátor za traktor s hydraulickým posuvem DFH-IDR-150
Neohodnoceno
Značka: Deleks

Rotační kultivátor DFH-IDR byl navržen pro přípravu půdy na polích, ve školkách, sadech, zemědělských pozemcích a pro zahradnictví. Rotující nože rozrušují půdu na hrubé neobdělané půdě. Může být také použit pro odplevelení nebo zapracování povrchového materiálu do půdy.

Navrženo pro většinu kompaktních traktorů 35-60HP, např. Kubota, Iseki, Yanmar, Kioti, Solis, John Deere řady 3-4. Univerzální tříbodový závěs kat II, Hydraulický posuv, jednorychlostní litinová převodovka. Dodáváno smontované (kromě 3bodového závěsu) a namazané, převodovka naplněná olejem.

 

 

Celková šířka 170 cm
Hmotnost  360 kg
Celková výška  103 cm
Požadovaný výkon traktoru  30-60 HP
Uchycení  3 zavěšení kat II
Celková délka  72 cm
Přenos síly ozubená kola - řetěz
Pracovní šířka 150 cm
Pracovní hloubka 16-20 cm
Počet nožů 42
Převodovka  Lombarda Ingranaggi 540 ot./min (3 roky záruka)
Posuv  hydraulický 33 cm
Velikost balení  175x80x82 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těžké rotavátory s hydraulickým posuvem
Hmotnost: 330 kg
Min. požadovaný výkon: 35-60 HP
Pracovní záběr: 150 cm

Video rotavátor s posuvem

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.