Rotavátor za malotraktor DFL-095

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Pracovní šířka 95 cm.

Doporučený výkon 12-35 HP

Hmotnost 128 kg

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: DFL-095
37 000 Kč 30 578,51 Kč bez DPH
Rotavátor za malotraktor DFL-095
Neohodnoceno
Značka: Deleks

 

Lehký rotační kultivátor pro traktory 12-35 HP, např. Kubota B-BX, Iseki, Yanmar, Mahindra, Mitsubishi, Ferrari, Solis, Kioti, John Deere atd. Kultivátor je k traktoru připevněn pomocí univerzálního tříbodového závěsu.

Určeno pro přípravu/pěstování půdy ve školkách, sadech a na zahradách. Naše rotavátory lze použít k rozmělnění a promíchání půdy před výsadbou (k přípravě záhonů) nebo poté, co vaše plodina začne růst (k hubení nežádoucího plevele). Jednorychlostní převodovka s 540 ot./min PTO, řetězový pohon. Dodáváno smontované (kromě 3bodového závěsu) a namazané, převodovka naplněná olejem.

 

VÝHODY A VLASTNOSTI

Lehká kompaktní konstrukce pro traktory s nízkým výkonem.

Včetně vývodového hřídele CE.

Boční posuv tříbodového závěsu (120,0 mm) se posouvá ručně a nevyžaduje k ovládání páky.

Čepele jsou kalené pro maximální pevnost, odolnost a životnost v nejtěžších půdních podmínkách.

Automatický napínák řetězu.

Nastavitelné lyžiny pro dosažení požadované pracovní hloubky.

Nastavitelný zadní štít zajišťuje nejlepší vyrovnání terénu.

Bezpečnostní chrániče CE.

 

Celková šířka 108 cm
Hmotnost  128 kg
Celková výška  80 cm
Požadovaný výkon traktoru  12-35 HP
Uchycení  3 zavěšení kat I
Celková délka  68 cm
Přenos síly ozubená kola – řetěz
Pracovní šířka 95 cm
Pracovní hloubka 12-16 cm
Počet nožů 16
Převodovka  Lombarda Ingranaggi 540 ot./min (3 roky záruka)
Velikost balení  120x80x65 cm
Počet otáček rotoru 280 ot/min

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lehké rotavátory
Hmotnost: 128 kg
Min. požadovaný výkon: 12-35 HP
Pracovní záběr: 95 cm

Video rotavátor

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.