Příkopový mulčovač za traktor VOLPE-140

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Pracovní záběr 140 cm

Min. požadovaný výkon 30 HP

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: VOLPE-140
83 000 Kč 68 595,04 Kč bez DPH
Příkopový mulčovač za traktor VOLPE-140
Neohodnoceno
Značka: Deleks

Lehký příkopový mulčovač VOLPE-140 je vhodný pro použití na kompaktních traktorech 30-45 HP, např. New Holland, John Deere 2-3, Kubota, Solis, Iseki, Yanmar, Lamborghini. Kioti a další

Tato sekačka může být hydraulicky posunuta do strany a také nakloněna pro přístup do těžko přístupných oblastí. To vyžaduje 2 hydraulické okruhy na traktoru pro 4 hadice, které pak ovládají pohyb zleva doprava a naklánění řezací hlavy nahoru a dolů. Tento mulčovač je ideální pro stříhání malých větviček a větviček (2-3 cm) na stromech a kolem nich při použití vodorovně.

Při naklonění nahoru nebo dolů bude mulčovač řezat svahy na krajnicích nebo příkopech. Nakonec jej lze nastavit tak, aby stříhal vertikálně pro strany nižších živých plotů. 3bodový závěs, kat. 1, 4 hydraulické trubky,  

VÝHODY A VLASTNOSTI

Rám je celý vyroben ze švédské oceli SSAB.

Rotor vyrobený z trubice ARVEDI, elektronicky vyvážený, 8 mm silná ocel S355 s kladivy namontovanými v 6 řadách místo 4.

Nástavce na kladiva vyrobené HARDOX.

Ložiska rotoru SKF.

PTO převodovky 540 ot./min Lombarda Ingranaggi Srl s volnoběžkou (3 roky záruka).

Lze hydraulicky naklonit vertikálně (88º) nebo dolů (60º).

Funguje horizontálně inline nebo offset pro krajnici nebo výběh.

Snadno řeže mezi stromy, takže je ideální pro práci v sadech.

Vnitřní převodovka pro práci přímo za traktorem nebo vpravo od středové osy.

Korba je vybavena vnitřním obrubníkem, který odvádí proud vzduchu směrem k rotoru pro mulčovací efekt.

Vnitřní umístění válce poskytuje vyšší efektivitu a kratší dobu provádění. Posekaná tráva prochází přes válec, aniž by byla rozdrcena a je rychleji likvidována.

330 g tepelně kovaná kladiva k drcení vegetace do tloušťky 2,0-3,0 cm.

3 Vysoce odolné ozubené řemeny a vnější napínač řemenu.

Nastavitelná válečková jednotka a boční lyžiny.

 

Pracovní šířka 1400,0 mm
Celková šířka 1520,0 mm
Min / Max výška řezu 10,0 - 45,0 mm
Hmotnost 200 kg
Celková výška 770 mm
Výkonový rozsah traktoru 30–45 HP
3 bodové spojení KAT 1 (ø 19,0-22,0 mm)
Umístění převodovky Vnitřní
Výška 370,0 mm
Vzdálenost mezi 2 spodními body 655,0 - 755,0 mm
Počet kladívek 26
Maximální řezný průměr 20,0 - 30,0 mm
Celková délka 1550,0 mm (zavřeno)
Vzdálenost mezi vývodovým hřídelem a zemí 472,0 mm
Tloušťka hlavní kapoty 3,0 mm
Tloušťka stran 5,0 mm
Tloušťka bočních desek 6,0 mm
Přenos: Způsob jízdy Klínové řemeny
Převodovka: Převodovka Lombarda Ingranaggi Srl (Itálie) (3 roky záruka)
Převodovka: PTO 540 ot./min
Převodovka: Rotace převodovky Pravá strana
Převodovka: Volnoběžné kolo
Převodovka: RPM Otáčky rotoru 3150,0 ot./min
Převodovka: Olej v převodovce Ano / SAE 120 - ISO
Převodovka: Horní řemenice ø 206,0 mm
Převodovka: Spodní řemenice ø 106,0 mm
Převodovka: Množství klínových řemenů 3
Převodovka: Velikost klínových řemenů AX39
Rotor: průměr 102,0 mm
Rotor: typ a velikost ložisek SKF UCF-207
Rotor: vyvažování Elektronický
Rotor: tl 8,0 mm
Kladiva: Hmotnost 330,0 g
Kladivo: ø šroubu 11,0 mm
Kladivo: šířka základny 80,0 mm
Kladivo: horní šířka 14,0 mm
Kladivo: Diagonální 75,0 mm
Zadní válec: průměr 102,0 mm
Zadní válec: tl 4,5 mm
Zadní válec: typ a velikost ložisek FL204
Výtlak a velikosti Viz obrázky
Hydraulický válec A pr. 50,0-25,0 mm
Hydraulický válec B pr. 60,0-30,0 mm
Min./Max. Uvolňovací tlak 120–150 bar
Min./Max. Tok 18–22 l/min
Hydraulické hadice WP 400 Bar, 1/2" Agri Standard
Vývodový hřídel CE 4x1400mm
Délka 665,0 mm
Velikosti balení 1550,0*850,0*700,0 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Příkopové mulčovače
Hmotnost: 200 kg
Min. požadovaný výkon: 30-45 HP
Pracovní záběr: 140 cm

Video příkopový mulčovač rozbalení

Zkouška v terénu

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.