Mulčovač kladívkový LINCE 120

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Pracovní záběr 120 cm

Min. požadovaný výkon 16 HP

Dostupnost Skladem
Kód: LINCE120PTO
44 000 Kč 36 363,64 Kč bez DPH
Mulčovač kladívkový LINCE 120
Neohodnoceno
Značka: Deleks

Kladívkový mulčovač LINCE-120 je navržen pro traktory s malým výkonem 16-40 HP, např. Kubota, Iseki, Yanmar, John Deere řady 1-2, Branson atd. pro použití na zahradě, v lese, ve vinohradu, na farmě. Za tepla kovaná kladiva zlikvidují trávu i náletové dřeviny. Výšku sečení lze snadno měnit pomocí nastavitelného válce a bočních lišt. Pevný univerzální tříbodový závěs Cat.1.

 

 

VÝHODY A VLASTNOSTI

Rám je celý vyroben ze švédské oceli SSAB.

Hlavní válec s kladivy je vyrobený z trubice ARVEDI, elektronicky vyvážený, 8 mm silná ocel S355 s kladivy namontovanými v 6 řadách místo 4.

Nástavce na kladiva vyrobené HARDOX.

Ložiska rotoru SKF.

PTO převodovky 540 ot./min Lombarda Ingranaggi Srl s volnoběžkou (3 roky záruka).

Korba je vybavena vnitřním obrubníkem, který odvádí proud vzduchu směrem k rotoru pro mulčovací efekt.

Vnitřní umístění válce poskytuje vyšší efektivitu a kratší dobu provádění. Posekaná tráva prochází přes válec, aniž by byla rozdrcena a je rychleji likvidována.

Tepelně kovaná kladiva o hmotnosti slouží k drcení vegetace do tloušťky 2 - 3 cm.

Vysoce odolné ozubené řemeny 3 ks a vnější napínač řemenu.

Nastavitelná válečková jednotka a boční ližiny.

Včetně vývodového hřídele CE.

 

CHARAKTERISTICKÝ METRIKA JEDNOTEK
Pracovní šířka 1200,0 mm
Celková šířka 1320,0 mm
Min / Max výška řezu 10,0 - 45,0 mm
Hmotnost 160,0 kg
Celková výška 750,0 mm
Výkonový rozsah traktoru 16–40 HP
3 bodové spojení Čepy (ø 19,0-22,0 mm)
Umístění převodovky 555,0 mm z levé strany / 561,0 mm z pravé strany
Výška mulčovacího boxu 370,0 mm
Vzdálenost mezi 2 spodními body 470,0 - 710,0 mm
Počet kladívek 20
Maximální řezný průměr 20,0 - 30,0 mm
Celková délka 730,0 mm
Vzdálenost mezi vývodovým hřídelem a zemí 472,0 mm
Tloušťka hlavní kapoty 3,0 mm
Tloušťka stran 5,0 mm
Tloušťka bočních desek 6,0 mm
Pohon hlavní hřídele Klínové řemeny
Převodovka: Převodovka Lombarda Ingranaggi Srl (Itálie) (3 roky záruka)
Převodovka: PTO 540 ot./min
Převodovka: Rotace převodovky Pravá strana
Převodovka: Volnoběžné kolo
Převodovka: RPM Otáčky rotoru 3150,0 ot./min
Převodovka: Olej v převodovce Ano / SAE 120 - ISO
Převodovka: Horní řemenice ø 206,0 mm
Převodovka: Spodní řemenice ø 106,0 mm
Převodovka: Množství klínových řemenů 3
Převodovka: Velikost klínových řemenů AX39
Rotor: průměr 102,0 mm
Rotor: typ a velikost ložisek SKF UCF-207
Rotor: vyvažování Elektronický
Rotor: tl 8,0 mm
Kladiva: Hmotnost 330,0 g
Kladivo: ø 12,0 mm
Kladivo: šířka základny 80,0 mm
Kladivo: horní šířka 14,0 mm
Kladivo: Diagonální 75,0 mm
Zadní válec: průměr 102,0 mm
Zadní válec: tl 5,0 mm
Zadní válec: typ a velikost ložisek FL205
Vývodový hřídel CE 4x800 mm
Délka mulčovacího boxu 665,0 mm
Efektivní přemístění -
Velikosti balení 1350,0*850,0*700,0 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lehké mulčovače
Hmotnost: 160 kg
Min. požadovaný výkon: 16 HP
Pracovní záběr: 120 cm

Mulčovač Lince

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.