Minibagr M100SE Deleks

Neohodnoceno
Značka: Deleks

Hmotnost 1050 kg.

Motor 3 válec naftový Kubota D722.

Objem palivové nádrže 11 l.

Pohodlná sedačka.

Ovládání vedle sedačky.

Dostupnost Skladem v Itálii
Kód: M100SE
350 000 Kč 289 256,20 Kč bez DPH
Minibagr M100SE Deleks
Neohodnoceno
Značka: Deleks

Minibagr DELEKS ®  s 3 válcovým motorem Kubota D722, vodním chlazením, výsuvným podvozkem, výkyvným výložníkem, gumovými pásy, ovládání vedle sedačky.

 

PŘEHLED

Uplatnění: ZEMĚDĚLSTVÍ – STAVEBNÍ INŽENÝRSTVÍ – STAVEBNICTVÍ – KRAJINY

Minibagr M100SE je kompaktní stroj, schopný vysokého výkonu v těch nejtěsnějších oblastech, včetně budov a zahrad.

Naše mikrorypadla jsou oblíbená u všech od půjčoven po krajináře, stavebníky, provozovatele péče o pozemky a kutily.

Mikrorypadlo M90 je dostatečně malé na to, aby jej bylo možné převážet mezi místy, a má celou řadu příslušenství pro ještě větší univerzálnost.

  

VÝSUVNÝ PODVOZEK

Pro vynikající výkon na nerovných površích má M90 výsuvný podvozek. Zasunutý měří 800 mm, se zmenšenou šířkou nabízí lepší manévrovatelnost a přístup do stísněných prostor a úzkými vchody. Díky prodloužení na 950 mm nabízí větší čelní stabilitu a zvedací schopnosti. A ať už vysunutý nebo zasunutý, tento dobře vyvážený stroj nabízí vynikající rozložení hmotnosti. Vysouvací čepel navíc umožňuje rychlé a snadné manévrování se zvětšením.

 

HOUPAČKOVÝ BOOM

Díky otočnému ramenu se i z nejtěsnějších prostor stanou efektivní pracoviště. Výkyv výložníku umožňuje přímé kopání v blízkosti okraje domu, aniž by se stroj uvedl do pohybu.

 

STANDARDNÍ VYBAVENÍ

Naftový motor Kubota 3 válec D722

Standardní lžíce 40 cm

Hydraulické potrubí pro provoz vrtáku nebo kladiva

Hydraulické spouštění radlice

Střecha

Filtry

Box na nářadí

 

Na objednávku

20 cm lžíce

60 cm obyčejné lžíce

80 cm obyčejné lžíce

60 cm sklopné lžíce

80 cm sklopné lžíce

Trhací stroj

Rotátor s ø20cm vrtákem

Hrábě

  

VÝKON

Minirypadlo DELEKS® M100SE je neuvěřitelně přizpůsobivý stroj. M100SE je poháněn působivým motorem Kubota D722-E4. Jedinečný systém spalování Kubota Three Vortex Combustion System snižuje výfukové emise, hluk a vibrace. Motor vyhovující Stage V splňuje všechny aktuální emisní předpisy motoru.

Díly, které vyžadují běžnou údržbu a kontrolu, jako je čistič vzduchu, odlučovač vody, palivový filtr, alternátor a startér, jsou snadno přístupné. Jednoduše zvedněte sedadlo operátora.

A protože je DELEKS ®  M100SE lehký s nízkým tlakem na půdu, je ideální pro věci, jako je urovnávání půdy (bez zhutňování) před travním posypem.

 

PRODUKTIVITA A SERVIS

M100 je navržen tak, aby maximalizoval produktivitu a šetřil pracovní dobu. Proto jsme zajistili rychlé a snadné provádění denních servisních kontrol, zatímco nádrž na naftu o objemu 11 litrů vám umožní hodiny provozu.

Abychom zajistili, že špičkový výkon M100SE bude přístupný nejširšímu publiku, vytvořili jsme jej extrémně pohodlný a snadno použitelný. Zabudovali jsme výjimečný prostor pro nohy a nejsou zde žádné přepínače, které by uživatele zmátly. Všechny funkce fungují nezávisle na sobě, což znamená, že profesionálové i nováčci se mohou s tímto mikrorypadlem rychle a snadno seznámit.

 Extrémně kompaktní

Nové mikrorypadlo DELEKS® M100SE má přesně ten správný výkon a rypnou sílu pro práci ve stísněných prostorech: ideální uvnitř budov, pro malé demoliční práce, pro zakládání rostlin nebo instalaci zavlažovacího systému na zahradě a obecně na jakémkoli staveništi, kde větší stroj nemůže pracovat nebo kam ani nemůže být dopraven.

 

Špičkový hydraulický systém

Díky svému špičkovému hydraulickému systému jsou všechny pohyby plynulé a bez otřesů pro maximální přesnost při jakékoli aplikaci. Díky tomu je jakákoliv práce mnohem jednodušší a rychlejší.

 

Výkon tohoto minirypadla ideálně doplňuje skládací převratová tyč s vestavěným krytem, ​​robustní hydraulická dozerová radlice a intuitivní a jednoduché ovládání.

 

Originální díly DELEKS ®  jsou navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii se strojem, aby byl zaručen optimální výkon a produktivita.

Doplňkové parametry

Kategorie: MInibagry
Hmotnost: 1050 kg

 

Prostřednictvím svých poboček v Itálii, Německu, Francii a České republice působí DELEKS ® v oblasti konstrukce, výroby a distribuce zemědělských a lesnických strojů. DELEKS ® integruje řemeslnou kulturu s průmyslovou logikou, znalostmi materiálů a inovací, přičemž dodržuje příslib kvality a výkonu na každém stroji.

Posláním firmy Deleks je navrhovat, vyrábět a distribuovat kvalitní stroje v souladu s technologickým výkonem a bezpečností. Závazek, který je možný pouze díky profesionální práci týmu DELEKS ® .

Pomocí nejlepších technologií chce DELEKS ® nabídnout efektivitu, konkrétnost, bezpečnost a zapojení všem, kteří mají vášeň pro zemědělský svět a těm, kteří jej definují jako svůj životní styl.

DELEKS ® buduje svou budoucnost, sleduje ambice navrhovat a vyrábět produkty, ale zůstává v přímém kontaktu s koncovým uživatelem. Tím DELEKS ®se zaměřuje na neustálou aktualizaci svých produktů na základě potřeb zákazníka. Výroba zemědělských strojů a zařízení vyžaduje znalosti založené na sdílených zkušenostech v terénu s koncovými uživateli.

Výzkum a inovace byly pro DELEKS ® vždy nejlepším vývojovým potenciálem. V hlavním R&D centru DELEKS ® , v centrále Verolanuova, pracuje personál, který si klade za cíl obnovit rovnováhu mezi konceptem a funkčností, podřízen pouze bezpečnosti uživatele. Tvorba nového stroje začíná výrobou 3D modelů. K výrobě drtičů DELEKS ®používá vysoce kvalitní materiály, nakupuje od předních společností v oboru, jako jsou: plech ThyssenKrupp, trubky SICAM, ložiska FAG. Mechanické zpracování a montáž se provádí pomocí rozsáhlého „know-how“, které je k dispozici v okrese provincie Brescia, který je jedním z evropských hlavních měst přesné mechaniky. Kromě toho používání koncepčně složitých forem představuje tuto produktivní realitu již léta, kdy je věnována maximální pozornost materiálům a kontrole kvality. DELEKS ® vlastní formy, ze kterých se skládá většina jejích výrobků. Katalog DELEKS ® je pak doplněn o doplňkové produkty, které jsou částečně nebo zcela vyráběny v Číně, Indii, Polsku, Bulharsku a Itálii. U těchto produktů DELEKS ®kontroluje výrobní proces a provádí kontrolu kvality na základě vzorků. Velká technologická kapacita DELEKS ® se dnes promítá do super high-tech přístupu, kdy předběžné modelovací studie umožňují přímé ověření všech možných konstrukčních variant. Konečný verdikt ale vynesou testy v terénu po realizaci prvních prototypů. DELEKS ® zřídil testovací pole, které funguje 12 měsíců v roce. Kompetence, odhodlání a především velká vášeň pro sektor zemědělské mechaniky se setkávají s nejpokročilejšími aplikacemi CAD systémů v zájmu účinnosti a naprosté bezpečnosti konečného produktu.

 

DELEKS ® dosáhl cíle být přítomen po celém světě. Rychlá a efektivní distribuce jejích produktů má ve skutečnosti zásluhu na upevnění důvěry a spokojenosti zákazníků.

K získání tohoto uznání věnoval DELEKS ® velkou pozornost kombinaci zkušeností a organizačního potenciálu, nabízí vysoký distribuční standard založený na globálním monitorovacím systému, který je schopen pokrýt sledovatelnost od výroby po montáž a následně balení, prostřednictvím řízení pokročilého logistického systému umožňujícího přímou kontrolu krok za krokem manipulace.

Aktuální DELEKS ®logistika perfektně a rychle reaguje na mezinárodní požadavky, indikované prodejní sítí. Budoucnost značky DELEKS ® je založena na naší kvalitě.